productie

Regelmatig ontvangen wij de vraag waar bepaalde producten gemaakt worden. Bij innovaties is vaak behoefte aan een kleinschalige start waarvoor meestal uitgeweken moet worden naar het zetten van koudgevormde staalprofielen. Bij grotere productieruns zal het laten walsen lonend zijn.

 

Indien men naar een volledig elementensysteem wil, zal uitgeweken moeten worden naar een ‘framer’. Diverse relaties van ons worden in het onderstaande overzicht gegeven.

 

Zonder te pretenderen volledig te zijn, worden hieronder producenten per categorie genoemd.

Koudgevormde profielen (walsen)
Finish Profiles www.finish-profiles.nl
Joris Ide www.joriside.nl
KS Profiel www.ksprofiel.com
Leebo www.leebo.nl
Metalflex www.metalflex.nl
MRP www.mrp.nl
Profielnorm www.profielnorm.nl
Reppel www.reppel.nl
SAB Profiel www.sab-profiel.nl
Sadef www.sadef.nl
Steel Framing Holland www.steelframingholland.nl
Werkcon www.werkcon.nl
BE-Steel www.be-steel.eu
Duofor www.duofor.nl
Kingspan www.kingspan.com
PrefabNL www.prefabnl.nl
Koudgevormde profielen (zetten)
Arendsen Plaatwerk www.arendsen-plaat.nl
De Waal Staal www.waalstaal.com
Ferro Umformtechnik www.ferro-umformtechnik.de
Göcke Umformtechnik www.goeke.com
M. den Oudsten Buigwerken www.mdenoudsten.nl
Service Centre Maastricht www.servicecentremaastricht.nl
Wegener Stahlservice www.stahlservice-wegener.de
Welser www.welser.com
Zetsupport www.zetsupport.nl
Samenstellen tot constructie-elementen (frames)
Altfel www.altfel.nl
DNN www.dnn.nl
Leebo www.leebo.nl
Steel Framing Holland www.steelframingholland.nl
Werkcon www.werkcon.nl
Hoex Bouw BV www.hoexbouw.nl
PrefabNL www.prefabnl.nl
Revaplan BV www.revaplan.nl
Realisatie van Staalframeprojecten
ZeroPlus www.zeroplus.nl
DNN www.dnn.nl
Leebo www.leebo.nl
Renolution www.renolution.nl
Overige relevante informatie
Actief bouwen www.actiefbouwen.eu
Algemene info staalframebouw www.staalframebouw.eu
Duurzaam in staal www.duurzaaminstaal.nl
Lichter bouwen www.lichterbouwen.nl
Stichting Passief Bouwen www.passiefbouwen.nl
Stichting Slimbouwen www.slimbouwen.nl
Trillingen en geluid www.lichtebouwknoop.nl
Vereniging Bouwen met Staal www.bouwenmetstaal.nl

 

© Copyright - CFP Engineering BV - Op al ons werk is DNR 2005 van toepassing.